KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14575022
nr 1457 5022
Anders Altzar
(1886-1939), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -19, fjällmotiv. Olja på duk, 39x54, yttermått inklusive ram: 49x64 cm
Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:23:17
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)